10 простих речей, які повинні бути у кожній машині

 

 

 

 

 

 

Автовласники завжди стикаються із проблемою – “що взагалі ця річ робить у моїй машині”, або “чому я забуваю взяти найголовніше”.

Якщо вам пощастило бути представницею прекрасної статі, та ще й із власним авто, то варто запам’ятати, що потрібно завжди мати під рукою у дорозі:

1) Спеціальний набір на випадок непередбачених ситуацій: аптечка, вогнегасник, права, технічний паспорт та страховка.

2) Список екстрених телефонних номерів: наприклад, на випадок аварії.

3) Ліхтарик: придбати його можна у будь-якому магазині із дрібничками. Він потрібен для того, щоб у нічний час за потреби поремонтувати авто, або щось знайти у салоні.

4) Карта автомобільних доріг: якщо ви думаєте, що зможете викрутитися із будь-якої ситуації, то ви глибоко помиляєтеся. Блукають на дорогах навіть досвідчені водії. Не треба забувати, що одного разу можете опинитися у місці, де немає людей, а машини посигналять і не зупиняться. Треба бути готовою до всього.

5) Запаснка: якщо ви пробили колесо, а поблизу немає СТО – будете стояти довго. Краще перестрахуватися.

6) Додаткові зарядні пристрої до телефону та навігатора: у разі поломки, або затримки ви завжди маєте бути на зв’язку.

7) Кодекс про адміністративні правопорушення: уявіть, що вас зупиняє патрульний за перевищення швидкості, або з іншою метою. Ви не можете знати усіх законів, але попросити обґрунтувати полісмена причину – у ваших силах. І заодно – перевірити його рівень інформаційної підготовки.

8) Улюблена музика: флешку із енергійними мелодіями не варто лишати вдома, адже слухаючи музику ви не заснете під час монотонної їзди, або стоячи у заторі.

9) Окуляри та парасолька: сподіватися на метеорологічні прогнози можна, але краще мати ці речі при собі, адже у погоди є властивість змінюватися так швидко, що і не встигаєте помітити.

10) Освіжувач повітря: приємний запах допоможе зосередити увагу та активізувати процеси мислення. Обирайте цитрусові смаки (лимон, лайм, апельсин).