Гарантия и возврат

    Условия гарантии и возврата товара.

 

Гарантийный срок на все приобретенные товары - 14 дней.

Для выполнения гарантийных обязательстив необходимо:

1. Сообщить менеджеру о сложившийся ситуации.

2. Наличие чека о покупке (чек выдается по требованию).

3. Акт рекламации о неисправности данной детали (заполненной от СТО на котором устанавливалась запчасть).

 

Порядок возврата товара.


В соответствии со ст.9. Закона Украины «О защите прав потребителя» Потребитель имеет право вернуть товар надлежащего качества Продавцу в течение 14 дней с даты его получения.

Требования к товару:

1. Товар в надлежащем виде (без следов монтажа, использования).

2. Целостность упаковки.

3. Наличие чека о покупке (чек выдается по требованию).

 

 

 

 Закон Украины "О защите прав потребителей"

Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості
      1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
      Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.
      Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
      Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) ( 172-94-п ) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.
      2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.
      3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.